Usługi glebogryzarką ciągnikową

Usługi glebogryzarką ciągnikową

Glebogryzarka to maszyna do uprawy ziemi, niezastąpiona do spulchniania i wyrównywania gleby. Czynnością niezbędną w pielęgnacji ogrodu jest spulchnianie gleby – utworzenie przestrzeni, która zostanie wypełniona powietrzem i wodą.

Oferujemy usługi glebogryzarką. W jednym przejeździe likwiduje ona starą darń, przygotowując ziemię do ponownego siewu nasion. Skraca to czas potrzebny do wykonania uprawy, oraz oszczędza podłoże przez ograniczenie ilości zabiegów agrotechnicznych do niezbędnego minimum. Usługę wykonujemy traktorem KUBOTA lub URSUS C330, glebogryzarką o szerokości 140cm. Dzięki kompaktowym rozmiarom wjechać można w każdy zakątek ogrodu.

Dlaczego warto wybrać usługi glebogryzarką?

Glebogryzarka służy do mechanicznego wzruszania ubitej ziemi, doskonale ją przy tym odchwaszczając i napowietrzając. Urządzenie szybko wyrówna i napowietrzy większe powierzchnie gleby. Sprawdzi się podczas przygotowywania gleby pod uprawę różnych roślin – ozdobnych i użytkowych (np. warzyw), przy zakładaniu trawnika, a także innych pracach sezonowych.

Jak działa glebogryzarka?

Glebogryzarka ma wbudowane obrotowe zęby, które napowietrzają glebę, jednocześnie ją spulchniając. Po nakłuciu gruntu przez maszynę powietrze wchodzi głęboko w ziemię. Dzięki glebogryzarce można też łatwo rozprowadzić nawóz czy torf.